Державне свято – День Конституції України

Дата: 27.06.2018 13:58

День Конституції – не просто свято, а день,  коли було закріплено правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність і це стало найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод людини та громадянина України.

Основний Закон Держави Україна був ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття.

Саме тому, хочу привітати вас із визначним державним святом – Днем Конституції України, прийняття якої, назавжди підтвердило волю українського народу жити у соборній державі. Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, спокою та гармонії, високих досягнень та успіху. Адже вільна і сильна  людина є головною рушійною силою України. Ми пишаємося нашою країною і з гордістю відзначаємо це державне свято!

Зі святом вас!

З повагою

міський голова                                                                                                                                          Василь Підлісний