Ремонтуємо разом - депутат Городоцької ОТГ Олег Пасічник та ініціативна громада сіл Яромирка та Завадинці активно долучилися до ремонту дорожнього покриття.

Дата: 02.07.2018 15:46

З 20 по 25 червня, працівники філії “Сатанівська ДЕД” ДП “Хмельницький облавтодор” проводили ремонт дорожнього покриття Лісоводи - Яромирка.

Вчасний ремонт дорожнього полотна забезпечує безпечний рух транспорту та зменшує аварійність, тому депутат Городоцької міської об’єднаної територіальної громади Олег Пасічник та ініціативна громада сіл Яромирка та Завадинці активно долучилися допомагати дорожній службі якнайшвидше завершити роботу по відновленню дороги.

Завдяки небайдужості жителів було відремонтовано дорогу, якою користуються сотні автомобілістів.