Позачергове пленарне засідання сьомої сесії VII скликання Городоцької міської ради

Дата: 04.07.2018 12:00

03 липня  відбулося позачергове  пленарне засідання сьомої сесії VII скликання Городоцької міської ради. До порядку денного було внесено 9 питань.

Перед початком сесії міський голова Василь Підлісний вручив грамоту Хмельницької обласної ради приурочену дню Конституції  України депутату Городоцької міської ради Миколі Асташенку та  прозвітував про виконану роботу КП  "Городоккомунсервіс" за  міжсесійний період.

«У другій половині травня   та червні  місяці  на території Городоцької об’єднаної територіальної громади комунальним підприємством «Городоккомунсервіс» проведено ряд робіт по  відновленню  мереж вуличного освітлення, відновленню мереж водопостачання, грейдеруванню доріг.

В с.Турчинці реалізовано два проекти по вуличному освітленні  загальною вартістю 288,2 тис.гривень.

Згідно першого проекту   освітлено 6 вулиць протяжністю 2,9 км, встановлено 43 світильника: (вул..В.Котика,вул..Молодіжна, вул.Незалежна, 1-го травня, вул.Лісова, вул.Зелена)-162,8 тис.грн.

Згідно другого проекту освітлено три вулиці протяжністю 2,1 км, встановлено 35 світильників (вул.Зарічна, вул.Кравцова, вул.О.Кобилянської )-125,4 тис.грн.

В місті освітлено 4 вулиці загальною протяжністю 1,4 км (вул.Саксаганського,вул.Корольова,вул.Смотрицька,вул.Призаводська).

Комунальним підприємством проведено технічне обслуговування систем вуличного освітлення та ремонт електропроводів у місті по 8 вулицях   (вул.О.Гончара,пров.Б.Хмельницького,вул.Невського,вул.50-річчя,вул.Волошина,вул.Чкалова,вул.Заводська Площа,вул.Тельмана). Вартість робіт по технічному обслуговуванню становила  11,7 тис.гривень.

Проведено поточні ремонти мереж вуличного освітлення в с.Радковиця-11,5 тис.грн,с.Борщівка-21,1 тис.грн.,с.Пільний Олексинець-2,9 тис.грн.

Виготовлено кошторисні документації по вуличному освітленні на слідуючі населені пункти :

с.Іванівка-66,61 тис.грн.

с.Новий Світ-47,75 тис.грн.

с.Тростянець-31,5 тис.грн.

с.Матвійківці-125,381 тис.грн.

с.Борщівка-72,474 тис.грн.

с.Радковиця-39,5 тис.грн.

ВОДОПОСТАЧАННЯ

-Проведено заміну  аварійної ділянки водопровідної мережі по пров.Зоряний (125м)-34,0 тис.грн;

-Проведено заміну аварійної ділянки водопровідної мережі по вул.Кузнєцова (60м )-6,5 тис.грн.;

-Проведено заміну аварійної ділянки водопровідної мережі по вул.Поповича-10,4 тис.грн.;

-Проведено поточний ремонт каналізаційної мережі по вул.Грушевського-49,7 тис.грн.;

-Поточний ремонт покрівлі водо насосної станції по вул.Індустріальна,1а-55,2 тис.грн.;

-Поточний ремонт артезіанської свердловини в с.Турчинці-4,6 тис.грн.;

-Проведено заміну аварійної ділянки водопровідної мережі  по вул.Мазепи в с.Тростянець-30,2 тис.грн. та ремонт водонапірної башти в с.Тростянець-5,3 тис.грн.;

-Проведено заміну насосного обладнання,напірної колони та встановлено лічильники в с.Радковиця-8,4 тис.грн. та в с.Борщівка-20,6 тис.грн.;

-Проведено заміну напірної колони та ревізію насосного обладнанняв с.Остапківці-5,2 тис.грн.;

-Ліквідовано прорив по вул.Чкалова в с.Сирватинці-3,0 тис.грн.

Завершено роботи по заміні аварійної ділянки водопровідної мережі в с.Підлісний Олексинець загальною протяжністю 1736 м: вул.Соборна- 925 м,вул.Шкільна-538м, вул.Центральна-273м. Здійснено підключення 22 домогосподарств,школи. Загальна вартість робіт згідно кошторисних документацій становить 300,0 тис.грн.

Тривають роботи по заміні аварійної ділянки водопровідної мережі в с.Велика Левада. Потреба у заміні- 1км. За станом на 03.07. прокладено 300 м водопровідної мережі.

2 липня завершено роботи по ремонту артезіанської свердловини в с.Жищинці та встановлено лічильник обліку води.

ДОРОГИ

-Проведено грейдерування доріг в м.Городок (8 вулиць ):

вул.Грушевського,вул.Микояна,вул.Садова,вул.Чайковського,пров.Крутий,вул.Пушкіна,вул.Коцюбинського,вул.Тельмана. Прогрейдеровано дороги в с.Тростянець,с.Матвійківці,с.Новий Світ, с.Іванівка, с.Велика Яромирка, с.Завадинці.

Проведено ямковий ремонт доріг в м.Городок по  вул.Гончара, вул.Мендєлєєва,вул.Шевченка,Грушевського,Качинського,вул.50-річчя.

Завершено поточний ремонт дороги по вул.Л.Українки в с.Лісогірка.»

На порядку денному розглядалося 9 питаннь різного характеру, а саме:

Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад, Про безкоштовне прийняття об’єктів та майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Городоцького району до комунальної власності Городоцької міської ради, Про пониження  ступеня закладів  загальної середньої освіти, Про припинення  освітнього процесу та діяльності Новопорічанського НВК Городоцького району  Хмельницької області. Про зміну засновника, типу та назви закладів загальної середньої освіти Городоцької міської ради, Про затвердження в новій редакції статутів закладів загальної середньої освіти Городоцької міської ради, Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Городоцької міської ради Хмельницької області», Про надання погодження на укладення договору суперфіцію між Городоцькою міською радою та ДП « Хмельницька обласна служба єдиного замовника» на земельну ділянку за адресою: Хмельницька область, Городоцький район, село Пільний Олексинець, вулиця Центральна, земельна ділянка 30/3, кадастровий номер земельної ділянки: 6821286800:01:003:0008., Про надання погодження на укладення договору суперфіцію між Городоцькою міською радою та ДП « Хмельницька обласна служба єдиного замовника» на земельну ділянку за адресою: Хмельницька область, Городоцький район, село Купин, вулиця Чорновола В (вулиця Жовтнева), земельна ділянка 26, кадастровий номер земельної ділянки: 6821283900:01:007:0013., Депутатські запити та

різне.