Працівників Національної поліції привітали з професійним святом

Дата: 04.07.2018 17:47

4 липня, пройшов урочистий захід з нагоди дня заснування Національної поліції України

Його запроваджено згідно з Указом Президента від 4 квітня 2018 року.

Після Революції гідності в українському суспільстві виникла нагальна потреба у реформуванні силових структур, зокрема і в реформуванні правоохоронної системи. Восени 2014 року було представлено концепцію реформи Міністерства внутрішніх справ, в якій передбачалось створення Національної поліції, а 2 липня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон «Про Національну поліцію». Відповідно до нього основними завданнями Нацполіції є реалізація державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримки громадської безпеки і порядку, надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або через надзвичайні ситуації потребують такої допомоги.

З цієї нагоди сьогодні в приміщенні Городоцького відділення поліції ГУНП в Хмельницькій області для привітань завітали представники  району та міста, а саме голова Городоцької районної ради Ольга Зелінська, міський голова Василь Підлісний, заступник голови Городоцької РДА Віктор Бабин.

Очільники влади привітали поліцейських із професійним святом та окремим працівникам поліції  вручили Грамоти і подарунки за сумлінне та професійне виконання службових обов’язків і завдань, пов’язаних з охороною прав та свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку.