Виїзний прийом громадян у Жищинецькому старостинському окрузі

Дата: 10.07.2018 09:33

Відповідно  до затвердженого графіку виїзного прийому громадян на ІІІ квартал 2018 року 6 липня в  Жищинецькому старостинському окрузі №4 відбувся виїзний прийом громадян міським головою Василем Підлісним.

Серед  піднятих питань жителями округу найгостріше було автобусне сполучення   та зміна графіку рейсового автобуса Городок - Балакири, проведення  енергозберігаючих заходів  в  закладі дошкільної освіти  «Дзвіночок»,   ремонт сільського Будинку культури, придбання спортивної форми для гравців футбольної сільської команди «Відродження», заміна електричних опор в с. Балакири  на вул. Незалежна, 9, забезпечення  періодичними виданнями та дитячою  літературою  сільської бібліотеки, виділення  земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та ін., під час прийому окремим  заявникам надавались  роз’яснення щодо піднятих ними  питань. В ході робочої зустрічі вирішувались окремі питання щодо підготовки Дня села,  святкування якого  відбудеться 22 липня. Не залишилось і поза увагою питання  щодо вжиття заходів  по  припиненню руйнації  старого приміщення школи.

Усі порушені питання  на особистому контролі перебувають у  депутата міської ради Миколи Асташенка, директора місцевої школи, який взяв спільну участь у виїзному прийомі громадян.

Окремі  звернення голова об’єднаної територіальної громади вирішував в ході робочої зустрічі.