«Цвіте моє село під небом України» - свято села в старостинському окрузі села Пільний Олексинець.

Дата: 16.07.2018 15:27

Кожного року 12 липня в селі Пільний Олексинець відмічають храмове свято Петра й Павла та Свято села. Цього року свято розпочалося святковою літургією в храмі с.Пільний Олексинець.

Опівдні  на спортивному майданчику школи відбулися змагання з міні-футболу серед молоді. Малеча в цей час розважалась на батутах та ласувала солодкою ватою та іншими смаколиками. Ввечері в сільському будинку культури відбувся концерт «Цвіте моє село під небом України», в якому приймали участь як вже відомі в селі колективи, так і новачки. Від Городоцької міської ради продуктові набори до свята одержали найстарша жителька села 93-річна Верестюк Є.С. та багатодітні сім’ї, в яких виховуються 4 і більше дітей – а саме сім’ї Мельник М.І., Чемес І.В. та Шушвар Л.М.

Після завершення концерту всі присутні, яких зібралося дуже багато, мали можливість побачити надзвичайно красиву веселку та поласувати безкоштовним морозивом від ДП АФ «Луга-Нова» (керуючий Пільноолексинецьким відділком Куліш В.О.) . А на закінчення свята була святкова дискотека для всіх бажаючих.