Перші кроки до створення власної молочної продукції

Дата: 17.07.2018 18:15

Зроблено перші кроки до створення власної молочної продукції в Городоцькій міській об'єднаній територіальній громаді . Бізнес на селі, власна та якісна молочна продукція для потреб громади.

Сільське населення Городоцької міської об’єднаної територіальної громади складає - 50 відсотків населення усієї громади. В особистих селянських господарствах громади нараховується - 2090 голів ВРХ.

Ініціативна групи мешканців Старостинського округу № 6 ( с.Купин, с.В.Левада та с.М.Левада) та Старостинського округу № 13 (с.Радковиця, с. Борщівка та с. Турчинці) Городоцької міської об’єднаної територіальної громади виявили бажання у створені молочного кооперативу на базі уже існуючого СОК «Купинчанка 2015» (с. Купин) та звернулися до усіх гілок влади з проханням допомогти закупити обладнання для міні-цеху по переробці молока.