Запрошуємо городоччан долучитися до загальноміської акції - «Зробимо наше місто чистим разом!»

Дата: 18.07.2018 17:48

В п’ятницю, 20 липня 2018 року,  з  12:00 год  на стадіоні «КОЛОС» відбудеться масштабна міська акція «Зробимо наше місто чистим разом!»  по очищенню від побутового сміття та  бур’яну тощо, на території стадіону та спортивного манежу.

Запрошуємо громадські організації, колективи, депутатів та  не байдужих громадян міста разом взяти участь у впорядкуванні території стадіону «Колос».

Адже, лише спільними зусиллями, ми зможемо зробити  наше рідне  місто чистим і комфортним.

Будемо щиро вдячні, якщо із собою принесете  необхідний інвентар для проведення робіт: мотокоси, коси, граблі, лопати, сапи,  мітли.