Спільними зусиллями взялися за ремонт дороги після чергових злив

Дата: 19.07.2018 17:13

Останнім  часом пройшли сильні зливи, які зруйнували чимало вулиць нашого міста. Не стали осторонь і  жителі  окремих мікрорайонів, спільними зусиллями з Городоцьким комунальним підприємством та депутатами взялися відновлювати дороги вулиць.

Жителі провулку Зоряний (колишній Свердлова) за ініціативи депутата міської ради Анатолія Матвєйцева, котрий є депутатом даного округу, та Городоцьким комунальним підприємством вирішили впорядкувати власний провулок. Технікою було викопано траншею, а за допомогою мешканців провулку встановлено 20 водовідвідних лотків.

Також комунальним підприємством проводяться грейдерування зруйнованих доріг

Питання ремонту та поліпшення стану доріг міста постійно на контролі у міського голови Василя Підлісного, та стихія невблаганно завжди псує дороги.   Отож, спільними зусиллями міської ради та жителів міста ми намагаємось  досягнути потрібного результату.