«Моє село в серці землі Подільської» - в селі Великий Карабчіїв відбулося свято села

Дата: 26.07.2018 09:15

22 липня 2018 року, в селі Великий Карабчіїв відбулося свято села. Колективами художньою самодіяльністю села був підготовлений святковий концерт «Моє село в серці землі Подільської». В програмі концерту, прозвучали пісенні вітання іменинникам. Старожилам села вручалися цінні подарунки представником громадської організації «За конкретні справи» Понедзялок Віктором Анатолійовичем. Заступником голови фермерського господарства «Скіпчанське» Соляриком Петром Пилиповичем вручалися цінні подарунки учасникам АТО та сім’ям з новонародженими.

На свято села завітали з поздоровленнями, голова Городоцької міської об’єднаної громади Підлісний Василь Васильович та депутат Великокарабчіївського старостинського округу Кушнір Олександр Володимирович.

В програмі концерту була розіграна безпрограшна лотерея, спонсором якої виступило підприємство ТОВ «ЕНСЕЛКО АГРО».

В.о. старости Атаманський Володимир Олександрович подякував учасникам художньої самодіяльності та вручив пам’ятні грамоти. А самим молодшим учасникам було вручено подарунки, від підприємця Хованець Ніни Станіславівни.

По закінченню святкового концерту, директором Будинку культури Катричем Віктором Феліксовичем була організована дискотека.

В.о. старости Володимир Атаманський