Конструктивна зустріч

Дата: 30.07.2018 11:52

28 липня в приміщенні Городоцької ЗОШ І-ІІІ ст. з польською мовою навчання, відбулась ще одна зустріч, стосовно вирішення проблеми, яка виникла навколо назви навчального закладу. В обговоренні даного питання прийняли участь міський голова Василь Підлісний, начальник відділу освіти Сергій Рибак, заступники директора школи Олена Бац та Ірина Перхайло, вчителі, батьки та представники польських меншин.

Під час зустрічі, було обговорено ряд важливих питань стосовно усіх проблемних моментів, пов’язаних з зміною назви навчального закладу та навчального процесу, а також   процесу децентралізації та реформи в освіті України. Учасниками зібрання, були запропоновані власні бачення вирішення того, як вони можуть бути урегульовані.

Підсумовуючи зустріч, міський голова підкреслив, що особисто буде слідкувати і допомагати у усіх моментах, повязаних з даним питанням.