Зустріч з керівником «Загону сприяння поліції»

Дата: 02.08.2018 16:47

Сьогодні, 2 серпня, в приміщенні Городоцької міської ради відбулась робоча зустріч з Миколою Зацерківним – керівником «Загону сприяння поліції».

Дане формування створено як громадське об'єднання на добровільних засадах з метою сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам та органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні кримінальних і адміністративних правопорушень, захисті життя та здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій, взаємодії з працівниками міського комунального підприємства та санітарно-екологічним інспектором міста щодо обстеження та виявлення незаконних врізок у водомережу, дотримання санітарно-екологічних норм жителями та підприємствами, установами і організаціями Городка.

Як зазначив Микола Зацерківний, на сьогоднішній день до складу загону входить 35 осіб, які згідно графіка щотижнево проводять профілактичні рейди – обстеження на території міста.

Під час зустрічі було обговорено ряд важливих заходів щодо забезпечення правопорядку у вечірній та нічний час в окремих мікрорайонах міста Городка, здійснення контролю за продажем алкогольних напоїв та тютюнових виробів, зокрема, дотримання вимог Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів".

Також, Микола Зацерківний детально розповів про статутні обовязки та права членів формування.