Святкування Дня села у Балакирах.

Дата: 07.08.2018 10:51

Традиційне свято, започатковане 12 років тому – День села провели

28 липня в с.Балакири.

Того суботнього дня у сільському клубі зібралося багато односельчан та гостей. Офіційну частину святкування  відкрив вітальним словом в.о. старости сіл Жищинці та Балакири Мазій Микола Антонович.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам»ять загиблих на  ВВв та в зоні АТО. Концертне дійство було насичене різножанровими виступами місцевих талантів та гостей свята. Глядачі  щиро аплодували виконавцям – солістам Людмилі Барчишені, Катерині Бедраті. Ангеліні Івах, Даші Столяр, Даші Кизьмірові, Владові Пирог.

Молодші та старші дітки порадували глядачів танцями «Банана мама», Фа-на-на. « Бабушки-старушки», Жартівливий танець « А ти  мене любиш». Та індійський танець у виконанні Дрозд.

У виконанні молодших школярів дуже сподобались  глядачам сценки

«Кумоньки» « Безсердечна жінка», « Пенсіонерки у виконанні Івах Надії, Барчишиної Людмили, Мельничук Тетяни, Щербакова Володимира, Пилипчук Зінаїди  глядачі спостерігали за діями , що проходили на сцені.

Вокальна група виконувала пісні « Свято та щастя добра і любові» сім»я,  які святкують свій ювілей в цьому році, були врученні жартівливі сувеніри.

Під час святкування діти розважались на атракціонах.

Приватні підприємці Мнюх Олександр, Шимонюк Володимир, Стопарик Олег, Івах Тетяна пригостили присутніх солодощами.

Закінчилась  концертна програма танцем «Ойра» який виконали всі  бажаючі.

Все це свято радості організувала і провела завідуюча клубом Івах Надія.