Масова загибель риби в ставку села Кузьмин

Дата: 08.08.2018 16:00

До міської ради звернулась в.о.старости сіл Кузьмин, Шишківці Т.Даць. На території старостинського округу в с.Кузьмин відбулась масова загибель риби (в основному карась) в ставку, що знаходиться в центрі села, яка враховуючи дуже жаркі погодні умови, швидко розкладається і гниє у воді, що створює загрозу для людей та навколишнього середовища.

З метою обстеження причин масової загибелі риби в ставку в с.Кузьмин Городоцького району, розпорядженням міського голови було створено комісію з обстеження, до складу якої увійшли: В.Шморгал – головний спеціаліст санітарно – екологічний інспектор відділу екології та земельних ресурсів виконавчого комітету Городоцької міської ради, О.Ринда – начальник Городоцького РУ ГУ Держпродспоживслужби у Хмельницькій області, О.Попович – завідувач Городоцьким РЛВ ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр» МОЗ України, В.Самбор – заступник начальника 39 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, В.Степанишин – інспектор групи реагування патрульної поліції, Т.Даць – в.о. старости сіл Кузьмин, Шишківці, І.Стецюк – начальник Городоцької районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Для встановлення причин загибелі риби комісією відібрано проби води в різних місцях водойми, які направлені в Хмельницьку регіональну лабораторію Держпродспоживслужби для визначення біологічного складу води. Також, відібрано проби води для досліджень в Городоцькому РЛВ ДУ «Холц МОЗ України».

Попередньою причиною масової загибелі риби, комісія вважає літній замор риби від нестачі кисню.