До уваги власників присадибних земельних ділянок !

Дата: 09.08.2018 08:38

Шановні землевласники, землекористувачі присадибних земельних ділянок, повідомляємо Вас про те, що під час обстеження земельних ділянок, які знаходяться у Вашій власності, встановлено, що переважна більшість використовується не за цільовим призначенням, та перебуває в забур’яненому і занедбаному стані  або використовується під городництво та садівництво.

А тому, виконавчий комітет Городоцької міської ради попереджає, що  в подальшому власники присадибних земельних ділянок, які використовуватимуть земельні ділянки не за цільовим призначенням , будуть притягнені до адміністративної відповідальності. В разі виявлення повторних порушень,  матеріали по обстеженню, стосовно нецільового використання земельних ділянок, будуть передані до суду, для примусового  припинення права власності на земельні ділянки.