Дев’ята позачергова сесія Городоцької міської ради

Дата: 09.08.2018 14:38

Сьогодні в приміщенні міської ради відбулась дев’ята позачергова сесія міської ради.

На сесії розглядались питання про внесення змін до бюджету Городоцької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік – інформувала начальник фінансового відділу В.Світана, та  про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр Городоцької міської ради Хмельницької області" – інформувала директор комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» В.Бендюжко.

Важливим питанням на сьогоднішній день було повернення часток освітньої субвенції до відділу освіти Городоцької РДА.

Відповідно до статті 9 Закону України “Про загальну середню освіту” та статті 7 Закону України «Про освіту», ЗОШ І-ІІІ ступенів з польською мовою навчання м. Городка мала бути перейменована в Городоцький ліцей №3 Городоцької міської ради Хмельницької області, оскільки законодавством не передбачається в назві закладу таких особливостей ведення навчального процесу, як навчання мовою національної меншини. Польська спільнота має своє бачення щодо цього питання і вважає принциповим, щоб в назві закладу було формулювання “з польською мовою навчання”.

В зв’язку з цим необхідно продовжити управління освітнім закладом «ЗОШ І-ІІІ ступенів з польською мовою навчання м.Городка» відділом освіти Городоцької РДА до завершення 2018року, а саме з 09.08.2018 року шляхом передачі трансфертів.