У ГОРОДКУ ВІДБУЛАСЯ ЗАГАЛЬНОМІСЬКА АКЦІЯ З БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ ДО ДНЯ МІСТА «НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ ДО СВОГО МІСТА»

Дата: 13.08.2018 10:22

10 серпня, на території міста Городок вкотре відбулось загальноміське прибирання у межах кампанії з благоустрою  до дня міста «Не будь байдужим до свого міста». У толоці взяли участь структурні підрозділи міської ради, заклади загальної середньої освіти, заклади дошкільної освіти, організації та установи, підприємці і небайдужі мешканці міста. Усі вони активно готують місто до його свята.

Кожен може проявити ініціативу і прибрати територію біля свого помешкання чи дитячий майданчик. На сьогоднішній день кожен мешканець міста є співвласником будинку, прибудинкової території. Якщо разом вийти спільно на толоку і прибрати наше місто, Городок стане чистішим. Адже, чисто там, де не смітять. Тому просимо зберігати чистоту у місті до проведення таких акцій та підтримувати її після. Місто має бути постійно чистим. Чим більше активності буде від наших мешканців, тим кращим стане наше місто.

Відповідно до правил благоустрою, власники магазинів і торгово-розважальних центрів повинні навести порядок на своїй території самостійно.

Прибирання триватиме! Запрошуємо активних городоччан  долучитись до загальноміської акції «Не будь байдужим до свого міста».