«Квітни, мій краю» в Скіпченському старостинському окрузі відбувся святковий концерт присвячений Дню села.

Дата: 17.08.2018 09:09

«Квітни, мій краю» під такою назвою 12 серпня  2018року в Скіпченському сільському клубі відбувся святковий концерт присвячений  Дню села.

Зі святкової сцени лунали привітання від в.о.старости Володимира Сінгілевича, який  побажав мирного неба та міцного здоров'я усім присутнім. Завітав на свято заступник міського голови Городоцької міської ради з питань житлово-комунального господарства Сергій Літвінчук, та депутат Городоцької міської ради Василь Петльований.

Для усіх жителів села та запрошених лунали веселі, жартівливі пісні, вірші, запальні таночки, які підготували аматори Скіпченського старостинського округу. В програмі концерту була розіграна лотерея, спонсором якої виступила компанія «Мрія Агрохолдинг». А спонсором проведення молодіжної дискотеки став директор ФГ «Скіпченське» Солярик Д.П. Після концертної програми усіх присутніх пригощали запашним та смачним короваєм.