Спекотна пора для комунальників

Дата: 20.08.2018 16:04

Літо – сама спекотна пора для комунальників, адже саме літом виконується найбільша частина усіх робіт. Працівники КП «Городоккомунсервіс», які обслуговують Чорниводський старостинських округ (села Чорниводи, Мудриголови, Папірня) не встигають засипати дорожні ями населених пунктів старостинського округу, як цьогорічні дощі додають роботи ще більшої. Добре, що на допомогу приїхав грейдер з центральної садиби,а тому роботи вдалось зробити більше, в тому числі і впорядкувати центральну дорогу в с.Чорниводи

Не забувають комунальники і про благоустрій територій установ, так закінчено встановлення паркану в парковій зоні с.Папірня.

Відремонтовано гідротехнічну споруду для пропуску води (заставку) на ставку в с.Чорниводи, підготовлено територію ставка до запуску води (обкошено високорослі буряни, зачищено береги ставка).

Через рясні дощі, на які був багатий серпень, робіт по обкошуванню територій населених пунктів вистачає. Якщо прибудинкові території прибирають власники то кладовища обкошують комунальники.

Не обходять комунальники стороною і прибудинкові території одиноких та одинокопроживаючих людей.

Проблеми питної води стає актуальним і на території нашої ОТГ, атому в.о.старости старостинського округу В.Пшонко разом з комунальниками розпочав плановий ремонт криниць. Зокрема одне джерело, яке раніше не функціонувало, розчищено та встановлено криничні бетонні круги.

Проведено вуличне освітлення вулиці Пушкіна в с.Чорниводи

В.Пшонко: - Роботи комунальникам вистачає постійно. На даний час зроблено дуже великий об’єм роботи, а заплановано ще більше. Наближається осінь, початок навчального року, а за ним і опалювальний сезон. Зараз працівники КП «Городоккомунсервіс» допомагають закладам дошкільної освіти с.Чорниводи та с.Мудриголови у заготівлі дров на зимовий період. Добре, що комунальниками працюють хороші, працьовиті, відповідальні люди, які шукають не відговори, а шляхи виконання поставленого завдання.