Прийшов Спас – іде літечко від нас

Дата: 20.08.2018 16:20

«Прийшов Спас – іде літечко від нас» день відпочинку із такою назвою організовано 18.08.2018року в с.Підлісний Олексинець старостинського округу №11.

Основна мета свята – подарувати громаді повноцінний день відпочинку, який прийдеться до вподоби кожному. Батькам, особливо бабусям, було приємно у своєму селі взяти свою малечу за руку та разом, без сільської заклопотаності та метушні провести день разом. Так діти досхочу назабавлялись на різних батутах. Цікавим був для перегляду і святковий концерт в якому логічно поєднались і тематика присвячена циклу святкування свята Спаса (медовий, яблучний, горіховий або обжинковий) та художні номери підготовлені дітками (танці, пісні, сценки тощо). А завершився день загальносільською дискотекою, яку подарувало громаді ТОВ «Агрохолдинг 2012» та організували частування морозивом, яке, за спекотної погоди, так припало усім до смаку. Щирі слова вдячності діткам – маленьким талантам села, директору Підлісноолексинецького СБК Фабіян Любові Филимоновні та дирекції ТОВ «Агрохолдинг 2012», за подаровані хвилини безтурботного відпочинку.

З вдячністю, гості свята.