День Державного прапора та День Незалежності України

Дата: 23.08.2018 15:27

Сьогодні, в День Державного Прапора та напередодні дня Незалежності України на старій греблі біля памятного знака відбулась литія та покладання квітів за загиблими на сході. В литії прийняли участь голова районної державної адміністрації Віталій Кропивницький, голова районної ради Ольга Зелінська, міський голова Василь Підлісний, голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський та всі небайдужі жителі громади.

Продовження заходів відбулось на центральній площі міста, де до жителів громади звернулись представники районної та міської рад.  У цей день побажавши всім миру, спокою, злагоди, здоровя, родинного добробуту та мирного життя, віри, надії та любові до рідної землі. Щоб серця були сповнені гордістю за  державу, прагненням до порозуміння, а віра, щоб була  невичерпною. А також, відбулось покладання квітів до пам’ятника М.Грушевського.

З нагоди Дня Незалежності України, за багаторічну сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, утвердження української державності , активну діяльність, значний особистий внесок були нагородженні грамотами та подяками обласної, районної та міської рад волонтери, воїни АТО, депутати та громадські діячі, в.о. старост.

Незабутні відчуття та емоцій створили творчі колективи. А центральну площу міста прикрасили виставками дитячих робіт дитячої художньої школи та виставкою бібліотеки «Я люблю Городоччину».Фото без опису