Вуличне освітлення у селі Тростянець стало для сельчан великим помічником в нелегкій праці.

Дата: 27.08.2018 14:29

В цей погожий серпневий літній день, коли ще надворі спека, працівники Городоцького комунального підприємства «Городоккомунсервіс» приступили до завершального етапу виконання робіт по продовженню встановлення вуличного освітлення в с. Тростянець на вул. Некрасова.

Освітлення вулиць залишалося багаторічною мрією жителів сіл нашого старостинського округу, бо нічні ліхтарі – не просто окраса вечірнього краєвиду населених пунктів, а й безпека руху, профілактика хуліганства, комфорт для всіх, хто змушений долати маршрути у нічний час. Тепер жителі села будуть дуже задоволені усіма  роботами, які виконало для них це комунальне підприємство. Адже вуличне освітлення, особливо зимою, в негоду, для тих хто рано встає щоб попоратися по господарству, подоїти корів та здати молоко заготівельникам, а це для селян є основне джерело доходу, стало для них дуже великим помічником.

Надалі триватимуть роботи по продовженню встановлення вуличного освітлення в селах Матвійківці, Новий Світ, Іванівка.

Конец формы

О. Атаманюк