У першому півріччі кількість нещасних випадків зменшилась на 50,0 %

Дата: 27.08.2018 16:05

У Городоцькому відділенні управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  в Хмельницькій області упродовж першого півріччя 2018 року було зафіксовано 2 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом. В порівнянні з тим же періодом минулого року кількість нещасних випадків зменшилась на 50,0 %.

За звітний період травмувались робітники таких професій: водій автотранспортних засобів  та конюх.

Серед причин нещасних випадків на виробництві переважають організаційні -  йдеться про невиконання вимог інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов’язків, порушення правил безпеки руху, технологічного процесу тощо.

Нагадаємо, крім компенсації втраченого за період тимчасової непрацездатності заробітку, фінансування щомісячних страхових виплат і одноразових допомог, Фонд соціального страхування України фінансує потерпілим на виробництві витрати на медичну та соціальну допомогу, у тому числі:

– забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення;

– лікування в закладах охорони здоров’я;

– забезпечення медичною реабілітацією;

– забезпечення санаторно-курортним лікуванням;

– забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами);

– забезпечення спеціальними засобами пересування (колясками);

– виплати на спеціальний медичний догляд, на постійний сторонній догляд і на побутове обслуговування;

– фінансування витрат на додаткове харчування;

– зубопротезування, очне протезування, забезпечення окулярами, контактними лінзами та слуховими апаратами;

– забезпечення постільною та натільною білизною, постільними речами, гігієнічними виробами, перуками;

– забезпечення автомобілями;

– компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування;

– забезпечення професійним навчанням або перекваліфікацією.

Страховий експерт з охорони праці В.Сандурська