Підприємців привітали напередодні їх професійного свята

Дата: 30.08.2018 17:56

30 серпня у сесійній залі Хмельницької обласної ради за участі першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук, голови облдержадміністрації Вадима Лозового відбулись урочисті збори з нагоди Дня підприємця. Кращих керівників підприємств малого та середнього бізнесу області, фізичних осіб-підприємців з професійним святом привітала обласна влада, Хмельницька торгово-промислова палата, Головне управління Державної фіскальної служби в Хмельницькій області, територіальне відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в області, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У даний час на Хмельниччині в малому та середньому бізнесі здійснюють господарську діяльність 12 тисяч 954 малих та середніх підприємства. Крім цього, в області нараховується майже 52 тисячі працюючих суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб. Під час заходу посадовці вручили відзнаки обласної ради, облдержадміністрації кращим підприємцям краю.

Від Городоцької об’єднаної територіальної громади відзнакою обласної державної адміністрації нагороджений директор малого приватного підприємства «Полімер» Іван Вовнянко.

Святкову атмосферу заходу подарували присутнім виступи солістів та колективів Хмельницької обласної філармонії.