Розробка Стратегічного плану розвитку Городоцької об’єднаної територіальної громади

Дата: 31.08.2018 16:53

В залі засідань міської ради, відбулась зустріч з робочою групою з розробки Стратегічного плану розвитку Городоцької міської об’єднаної територіальної громади. До складу робочої групи ввійшли працівники міської ради, т.в.о. старости, депутати міської ради, підприємці, представники громадських організацій, культурних та освітніх установ, представники релігійних конфесій та активні жителі громади.

Стратегія розвитку територіальної громади є найважливішим документом в процесі творення соціально-економічного розвитку, з використанням внутрішнього та зовнішнього потенціалів. Використання цих потенціалів повинно відбуватися системно та бути скерованим на відповідні пріоритети (напрями розвитку) та цілі.

Стратегія повинна відповідати важливим принципам:

- комплекс запланованих у Стратегії заходів повинен об’єднувати територіальну громаду;

- Стратегія забезпечує цілісність із стратегічними документами Європейського Союзу, вітчизняними (загальнодержавними) і регіональними;

- факт наявності Стратегії розвитку, що визначає головні сфери розвитку і ключові стратегічні та операційні цілі, є умовою при поданні грантових заявок на залучення допоміжних коштів, як зовнішніх, так і вітчизняних.

Відтак, розробка Стратегії розвитку є важливою сходинкою на шляху пошуку зовнішніх джерел коштів для вирішення внутрішніх проблем.