На дороги Городоцької ОТГ незабаром виїде новий автогрейдер

Дата: 03.09.2018 14:01

Городоцька міська об'єднана територіальна громада отримала новий автогрейдер Shantui SG16-3, який був придбаний за кошти інфраструктурної субвенції.

Автогрейдер Shantui SG16-3 (третього покоління) має вдосконалену систему гідравлічної трансмісії. Дана особливість істотно підвищує ефективність виконання робіт, а також дозволяє здійснювати діяльність в умовах підвищеної складності. Дана техніка призначена для виконання робіт з вирівнювання та переміщення ґрунту, планування і підготовки території під забудову, очищення доріг від снігу, а також на початковому етапі будівництва доріг.

Техніка прибула до міста 1 вересня. Наразі ще триває процес реєстрації та планується найближчим часом залучити до поточного ремонту автодоріг в громаді.

Самі ж комунальники розповідають, що спецтехніка справлятиметься з грейдеруванням доріг на відмінно і добре підходить для вирівнювання гравійного покриття та, в подальшому, для розчищення снігу та інших робіт.

До кінця року поступить  ще дві одиниці техніки  за рахунок інфраструктурної субвенції.