Свято знань

Дата: 03.09.2018 16:45

Сьогодні, у всіх освітніх закладах нашої громади відбулась урочиста лінійка з нагоди 1 вересня – Дня Знань.

На святкову лінійку в освітні заклади завітало багато гостей, серед них: в Городоцький ліцей № 1 – завітав начальник відділу освіти Городоцької міської ради - Сергій Рибак, в ліцей №2 –директор КО «Інклюзивно-ресурсного центру» - Валентина Бендюжко, в гімназію – головний спеціаліст відділу освіти - Віталій Волик, в Городоцьку школу з польською мовою навчання - керуюча справами (секретар) виконавчого комітету  – Ольга Бистрицька, в ліцей №4 – заступник міського голови з питань житлово –комунального господарства - Сергій Літвінчук, в Турчинецьку гімназію – секретар міської ради - Олена Гріх та в Чорнивідський ліцей – головний спеціаліст загального відділу виконавчого комітету, депутат Городоцької міської ради - Людмила Плавуцька.

В початкову школу завітав міський голова - Василь Підлісний, депутат Хмельницької обласної ради - Володимир Поворозник, голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» - Вадим Якубовський та помічник – консультант депутата Верховної Ради України Олександра Гереги – Ольга Григорьєва, адже цього року проводиться ремонт в початковій школі за підтримки нашого земляка, мецената – Олександра Гереги.

Сьогодні особливе свято, адже стартує Нова українська школа - школа, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

В усіх школах прозвучали вітальні слова та слова подяки для вчителів, дітей, батьків та запрошених гостей, а виступи дітей – створювали незабутню та радісну атмосферу на святі.