Об’їзд старостинських округів

Дата: 06.09.2018 17:13

5 вересня 2018 року міський голова В.Підлісний завітав до Чорниводського та Купинського старостинських округів.

Основна увага мера приділялась проблемам водопостачання сільського населення. Разом із Віктором Пшонко (в.о.старости Чорниводського старостинського округу) Василь Підлісний побував на артсвердловині с.Чорниводи, де якраз проводились ремонтні роботи працівниками КП «Городоккомунсервіс» по заміні насоса та комунікацій . Побували біля джерела де є можливість побудувати каптаж для водопостачання  населення села та на пішохідному містку, який монтується для зручного переходу селянами з однієї частини села до іншої.

Не зміг міський голова В.Підлісний і оминути заклад дошкільної освіти села «Промінь», де зустрівся з дітками та працівниками закладу.