Десята позачергова сесія Городоцької міської ради

Дата: 14.09.2018 16:36

Сьогодні відбулась десята позачергова сесія Городоцької міської ради.

На сесії розглядались питання про внесення змін до бюджету Городоцької міської об’єднаної територіальної громади на  2018 та про надання дозволу на  розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Купин по вул. Л.Українки, 15б в  порядку зміни цільового призначення  із земель житлової та громадської забудови в землі промисловості транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та  іншого призначення  для розміщення  та  експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та  споруд підприємств іншої промисловості, з метою реєстрації права комунальної власності Городоцької міської об’єднаної територіальної громади в особі Городоцької міської ради, а також розглядалося питання про встановлення ставки податку на  лісові  землі у 2018 році на території Городоцької міської ОТГ та депутатські  запити.