Стартує навчання в рамках проекту «Навчання без вікових обмежень»

Дата: 17.09.2018 08:27

Триває реалізація проекту «Навчання без вікових обмежень» за підтримки DVV International Ukraine.

Мета проекту: підвищення якості життя людей поважного віку через доступність до якісних і актуальних освітніх програм.

В рамках проекту, спільно з партнерами з різних куточків України, що працюють в освіті дорослих,  ми розроблюємо одразу 4 навчальних програми для людей поважного віку.

У вересні 2018 року відбудеться презентація та апробація навчальних програм.

1. Тренінг з громадянської освіти для людей поважного віку “Держава – це я!”

18-19-20 вересня 2018 року, м. Львів

Контактна особа: Коваль Оксана +38 097 9812738 oksanochka29@gmail.com

Тренінг розроблено для учасників та учасниць поважного віку 55+.

Під час тренінгу люди поважного віку зможуть змінити відношення до себе як до активного учасника громадського життя, захистити себе та членів сім’ї від порушень прав, зможуть правильно вибрати орган до якого слід звернутися, навчаться інструментам громадської участі, зможуть на рівні вести діалог з представниками органів влади та стануть повноцінною частиною суспільства.

1. Тренінг для тренерів “Діалог поколінь”

21-22 вересня 2018 року, м. Київ

Контактна особа: Кремер Олена – krok.nasustrich@gmail.com, реєстрація за посиланням https://www.facebook.com/events/2087175781611209/

Тренінг розроблено для представників громадських організацій, шкільної та університетської молоді, викладачів, працівників органів влади та місцевого самоврядування, волонтерів, які працюють з різними поколіннями.

Тренінг направлено на опанування учасниками шляхів і методів взаєморозуміння та толерантного відношення між представниками різних поколінь, через поглиблення теоретичних знань та закріплення практичних навичок.

1. Тренінг для людей поважного віку “Власна справа у золотому віці”

20-21 вересня 2018 року, м. Львів

Контактна особа: Однорог Тетяна, +38 098 2439651, odtavi@gmail.com

Тренінг розроблено для учасників та учасниць поважного віку 55+.

Під час тренінгу учасники/ці поважного віку отримають знання щодо планування та розвитку власної справи від ідеї до успішного бізнесу, навчаться малювати портрет свого ідеального покупця,  матимуть змогу пропрацювати власні бізнес-ідеї й познайомитись з успішними практиками заснування бізнесу в золотому віці.

1. Тренінг для людей поважного віку “Соціальне волонтерство для людей поважного віку»

25-26-27 вересня 2018 року, м. Вінниця

Контактна особа: Дмитрієва Світлана, +38 067 3207654, sdmitrieva.ua@gmail.com

Тренінг розроблено для учасників та учасниць поважного віку 55+.

Під час тренінгу учасники/ці  поважного віку навчаться сприймати себе як цінного члена суспільства/громади, який реалізує себе через волонтерство; отримають знання про основні поняття, особливості роботи волонтера,  цінності волонтерської діяльності, волонтерську етику.

Запрошуємо прийняти участь усіх бажаючих, для участі звертайтесь до контактних осіб, зазначених вище.

Навчальні програми розробляються в рамках проекту «Навчання без вікових обмежень», який реалізує Центр Поділля-Соціум за підтримки DVV International Ukraine.