З Днем народження Городок!!!

Дата: 25.09.2018 08:53

22 вересня 2018 року, ми святкували 656 років з моменту першої згадки про наше чудове та славне місто Городок. Святкування відбулись за сприянням народного депутата України Олександра Гереги.

Свято розпочалось на центральній площі міста, звідки стартував велозаїзд. А далі дійство проходило на центральному стадіоні «Колос».

Урочисту частину святкування відкрив  виступ учасників антитерористичної операції на Сході України, військовий оркестр 19 ракетної бригади м.Хмельницький.

На свято прибули депутати різних рівнів, делегація з міста побратима Сохачева та територіальних громад Дунаєвеччини, Ярмолинеччини, Чемеровеччини, почесні жителі міста Городок, представники органів місцевого самоврядування, лідери громадських об’єднань.

З днем народження  усіх жителів м.Городок привітали: голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, помічник народного депутата України Олександра Гереги, депутат Хмельницької обласної ради - Ульяна Ткаченко, народний депутат України І скликання, депутати Хмельницької обласної ради - Володимир Поворозник, народні депутати України – Андрій Шинькович та Михайло Кобцев, голова ради міста Сохачев - Сільвестер Качмарик , секретар міста Сохачев - Анджей Вежбіцкі та скарбник міста - Йоланта Бжуска,  Шутяк Андрій - голова Ярмолинецької районної державної адміністрації, Собань Олександр – голова Чемеровецької об’єднаної територіальної громади, Заяць Веліна - голова Дунаєвецької об’єднаної територіальної громади та Городоцький міський голова – Василь Підлісний.

За особисту мужність і героїзм, проявлені під час виконання службового та громадянського обов'язку на благо  України званням Почесний житель міста Городок посмертно був нагороджений Віктор Попик, нагороду отримала дружина учасника антитерорестичної операції на Сході України.

Традиційно кращих представників трудових колективів підприємств, установ та організацій, окремих жителів міста виступаючі відзначили грамотами, подяками та вручили подарунки. Вже стало традицією на день міста проводити конкурс «Богатир Городоччини», цього року ним став Прошинський Нікіта та вітати новостворені сім'ї і новонароджених жителів.

На святі функціонував  торговий ярмарок та виставка виробів декоративно – прикладного

мистецтва  і  дитячі атракціони.

Фото без описуСвятковий настрій для усіх присутніх на святі створювали творчі колективи нашої громади, яких з кожним роком стає все більше, а їхні виступи все яскравішими та незабутнішими.

Сюрпризом від народного депутата України Олександра  Гереги були виступи творчого колективу «Лісапетний батальон» та виступ народної зіркової гості - Гайтани.

На завершення свята відбулось фаєр шоу та виступ групи Flood Hopes Band, які вразили своїм виступом усіх присутніх.