Вело заїзд – вперше

Дата: 25.09.2018 10:59

Святкові спортивні заходи  з центральної площі  продовжились   вело заїздом за участю старшокласників та місцевих  велосипедистів. Фініш був на міському стадіоні, маршрут визначений організаторами свята пройшли швидко та безперешкодно. З задоволенням та наввипередки всі учасники заходу із своїми наставниками виконали поставлене завдання. Особливі слова вдячності за надання допомоги в організації та проведенні заслуговують тренер - викладач дитячої юнацької спортивної школи: Максим Небесний, вчителі - ліцеїсти: Андрій Вірик,  Дмитро Моцний  і  Ірина Хоптова та вчитель загальноосвітньої  школи з польською мовою навчання Ігор Койчев . Особливого запалу заходу надали сім ї- вело любителів: Віталія Левицького, Сергія Зборовського,  а також Василь Гавриленко та Іван Віконський. Усі учасники спортивного дійства  виявили бажання  збільшити протяжність маршруту в декілька разів та повторити  за більшою участю любителів.