Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради Хмельницької області

Дата: 25.09.2018 16:50

Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про освіту»,  Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 №545 та Статуту Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради Хмельницької області, затвердженого рішенням Городоцької районної ради від 11.04.2018 № 26 та з метою забезпечення відкритості і прозорості призначення фахівців Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради Хмельницької області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради Хмельницької області.
Умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради Хмельницької області
Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи :
копію паспорта громадянина України;
письмову заяву про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі (Додаток 1);
копію трудової книжки;
копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, підвищення кваліфікації,  присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
письмову згоду на збір та обробку персональних даних     (Додаток 2).
Копію військово – облікового документу для громадян чоловічої статі;

Вимоги до кандидатів назаміщення вакантної  посади:
вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Фізичне виховання” (лікувальна фізкультура) за спеціалізацією логопеда, вчителя лікувальної фізкультури;
стаж роботи за фахом не менше трьох років за фахом;
обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається конкурсною комісією.
Згідно з Положенням про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців інклюзивно-ресурсного центру конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України «Про освіту «, «Про запобігання корупції»,  а також законодавства з  урахуванням  специфіки діяльності фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради.
До участі у конкурсі не допускаються особи, які:
-  визнані в установленому порядку недієздатними;
- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;
-  в інших випадках, установлених законами.
Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м.Городок, вул.Шевченка, 34, комунальна установа «Інклюзивно – ресурсний центр» Городоцької міської ради Хмельницької області, кабінет директора   тел. 3-22-41.

Директор                                                                   В.Бендюжко

НАКАЗ Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Перелік вакантних посад на які оголошено конкурс

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради Хмельницької області