З Днем працівників освіти!

Дата: 05.10.2018 18:08

Сьогодні в міському будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

З щирими словами та з словами вдячності звернулись до працівників освіти міський голова – Василь Підлісний, народний депутат України І скликання, депутати Хмельницької обласної ради - Володимир Поворозник, голова районної ради – Ольга Зелінська, перший заступник голови Городоцької РДА – Сергій Зборовський, керівник районного штабу «За конкретні справи» - Вадим Якубовський, начальник відділу освіти Городоцької міської ради – Сергій Рибак та начальник відділу освіти Городоцької РДА – Вадим Пунда. Побажали всім натхнення, неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил,  щастя і довгої людської пам’яті, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.

Щиро привітали і тих, хто зараз перебуває на заслуженому відпочинку, але залишається вірним професії, а в серці – вчителем.

Кращих працівників освітянської галузі відзначили подяками та подарунками Хмельницької обласної ради, Хмельницької обласної державної адміністрації департаментом освіти і науки, Городоцькою міською радою за відданість в обраній професії, заслуги в реалізації завдань національної політики в галузі освіти, вагомий внесок у справу навчання і виховання молодого покоління та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти. Були вручені нагрудні знаки імені Василя Сухомлинського та імені Сергія Виноградського.

Гарний, святковий настрій та дружню атмосферу протягом святкування дарували всім присутнім учні навчальних закладів та творчі колективи.