Відбулися заходи приурочені до Дня захисника України

Дата: 12.10.2018 14:03

12 жовтня напередодні Дня захисника України та величного храмового свята Покрови Пресвятої Богородиці у міському будинку  культури відбувся захід з нагоди славних свят.

День захисника України – це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.

З повагою та шаною Городоччан  та всіх присутніх  привітали:   заступник голови районної державної адміністрації Віктор Бабин, заступник голови районної ради Руслан Райтаровський, в. п.  міського голови, секретар міської ради Олена Гріх та голова Городоцької спілки учасників АТО Ігор Олійник.

За мужність, свідому громадську позицію, патріотизм, сумлінну працю спрямовану на зміцнення обороноздатності країни та з нагоди Дня захисників України відзначили наших земляків.