Одинадцята позачергова сесії міської ради

Дата: 31.10.2018 11:30

В приміщенні Городоцької міської ради відбулась одинадцята позачергова сесія міської ради.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань стосовно внесення змін до бюджету Городоцької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік; про внесення змін до Програми підтримки малозабезпечених верств населення Городоцької міської ОТГ на 2018 рік; про делегування повноважень відділу  освіти Городоцької міської ради; про співфінансування інвестиційних програм і проектів, які пропонуються на співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році. Достроково припинила свої  повноваження заступник міського голови з гуманітарних питань Матвєйцева Олена Тадеушівна.