День працівника соціальної сфери

Дата: 02.11.2018 11:54

Сьогодні, в залі засідання Городоцької районної ради, відбулись урочистості з нагоди дня працівника соціальної сфери. Привітали усіх присутніх голова районної державної адміністрації Олена Матвєйцева, голова районної ради Ольга Зелінська, міський голова Василь Підлісний,  керівник Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський. Побажавши всім міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної енергії і щоб зроблене добро, поверталося сторицею!

В залі зібрались усі, хто все своє життя присвятив роботі з незахищеними верствами населення. Виконання цієї роботи неможливе без доброти, співчуття, тактовності , адже ви створюєте добро за покликом душі.

Кращим працівникам галузі були вручені грамоти, а святковий настрій створювали творчі колективи.