Із 85-річним ювілеєм вітали почесну вчительку

Дата: 02.11.2018 19:43

30 жовтня  відзначила 85 – річчя від Дня народження Надія Олександрівна Соха - відмінник народної освіти України, вчителька, яка більше ніж за сорок років вчителювання випустила у світ понад дві тисячі учнів.

Надія Олександрівна вчила таких відомих тепер у країні та за її межами людей, як Олександр Герега, народний депутат України, Олександр Слободян, президент ЗАТ «Оболонь», своїх синів, один з яких, Володимир Соха генеральний директор компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» і це тільки малесенька частинка її відомих випускників.
    В цей день найкращі слова вітання іменинниці  прозвучали від  Городоцького міського голови Василя Підлісного, колишньої учениці Надії Олександрівни, керуючої справами  (секретаря) виконавчого комітету Городоцької міської ради Ольги Бистрицької, голови Городоцької міськрайонної ради ветеранів Любові Воротної, голови профспілки працівників освіти Ніни Щепковської.
      Історії життя гарних людей повинні надихати нові покоління та бути прикладом для наслідування. Тож бажаємо Надії Олександрівні ще довгих щасливих років життя у гарному здоров’ї та теплому родинному колі.