Багата талантами Городоцька земля і ми горді за своїх городоччан

Дата: 09.11.2018 09:28

У четвер міський голова Василь Підлісний взяв участь в святкових заходах з нагоди святкування Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, що проходили в міському будинку культури. Побажаннями миру, злагоди, добра, творчого горіння та натхнення звернувся до присутніх в залі. Василь Васильович наголосив,що сьогодні надзвичайно важливо зберегти та розвивати національну культуру, яка є ідентифікатором нашої приналежності.

Грамотами Городоцької міської ради за  сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків, вагомий  внесок у розвиток культурно-мистецького життя Городоччини та з нагоди професійного свята нагороджено викладача Городоцької дитячої художньої школи Гаджук Алєсю Миколаївну, викладача Городоцької дитячої музичної школи Копицяка Андрія Валентиновича, викладача Городоцької дитячої музичної школи Пулика Володимира Володимировича, директора Пільноолексинецького сільського Будинку культури Любинецького Руслана Михайловича, провідного бібліотекаря  Городоцької центральної бібліотеки Мерву Оксану Іванівну. За сумлінну працю,  вірність професійному обов’язку, високий професіоналізм, відповідальність та наполегливість під час виконання службових обов`язків  та з нагоди професійного свята бухгалтера відділу культури, національностей, релігій та туризму Лічняровську Антоніну Антонівну.

Багата талантами Городоцька земля і ми горді за своїх городоччан.