Реалізація молодіжного проекту «Майбутнє – це ти!

Дата: 12.11.2018 08:36

Триває реалізація молодіжного проекту «Майбутнє – це ти!». 8 листопада у приміщенні Краєзнавчого Музею у м.Городок відбулася ще одна зустріч з молоддю Городоччини: учнями шкіл та дітьми з Центру Реабілітації.
Захід відбувся за участі громадських організацій «Young life» та «Перлина», а також представників органів місцевого самоврядування.

Програма була насичена та різноманітна. Проводилися різноманітні конкурси, змагання, танці, співи, а також цікаві розмови на соціальні теми.
   Глибоко вразили діти з центру реабілітації. Вони були такі щасливі та активні. В них горіли очі просто від того, що вони приймають  участь в конкурсах, цікавих змаганнях.
   Гарного настрою додавали і нові знайомства та спільні ігри.
   Захід дав можливість зрозуміти, що в житті все можливо, головне бажання, трішки часу та роботи. Маємо надію, що завдяки цьому проекту ми згуртуємось, будемо працювати разом та розвивати наш край.
   У другій частині заходу було проведено презентація про Молодіжну раду, її структуру та  можливості. Уже зв’явилося декілька активних учасників, які хочуть стати членами Молодіжної ради та розпочали роботу над реалізацією своїх ідей, одна із яких скоро буде втілена в життя.
   Ми сподіваємося, що кількість активної молоді зростатиме і ми спільними зусиллями створимо кращі умови для розвитку та цікавого дозвілля молоді, задля щасливого майбутнього.