13 листопада у Городок прибула чергова одиниця – телескопічний навантажувач Bobcat Т41.140SLP
Згідно з результатами тендерної закупівлі, телескопічний навантажувач доставлено за кошти субвенції Центром спеціальної техніки «Альфатех».
13 листопада оглянути привезену техніку у комунальне підприємство «Городоккомунсервіс» прибули Городоцький міський голова Василь Підлісний, його заступник Сергій Літвінчук і депутат Городоцької міської ради Анатолій Матвєйцев.
Навантажувач Bobcat Т41.140SLP (Бобкет) затребуваний, адже завдяки своїй універсальності у комплекті може використовувати до восьми змінних навісних обладнань, зокрема - ківш, відвал для снігу, палетні вила, вантажопідйомний кран, бур, платформу для підйому людей тощо. Тобто ця техніка може виконувати низку різних робіт у комунальному господарстві міста і старостинських округах громади. Ціна навантажувача – 4 млн. гривень. За кошти субвенції також очікують у громаду міні-екскаватор.
Нагадаємо, що у середині літа за кошти інфраструктурної субвенції в Городоцьку ОТГ прибув автогрейдер Shantui SG16-3 (ціна - 2 млн. 800 тис. грн.), що вже активно використовується у КП «Городоккомунсервіс».








