Шановні працівники та ветерани сільського господарства!

Дата: 15.11.2018 17:04

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою  її  процвітання.

Ваша праця в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей. Низький вам уклін за самовіддану працю, любов до рідної землі, терпіння та витримку.

Незважаючи на труднощі, ви зберігаєте високий рівень професіоналізму, робите все можливе для розвитку економіки  нашої  громади.

Бажаю всім вам міцного здоров'я, щастя, успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні!