Виїзний прийом громадян

Дата: 16.11.2018 10:25

14 листопада вперше був організований спільний виїзний прийом громадян голів райдержадміністрації Олени Матвєйцевої, районної ради Ольги Зелінської та об'єднаної територіальної громади Василя Підлісного у с.Остапківці. Такі зустрічі дають змогу поспілкуватись з людьми, почути їхні думки, і ще краще ознайомитись з наболілими проблемами сільської громади.

Під час прийому до керівників звернулись жителі з різними питаннями, зокрема, що стосуються відновлення автобусного підвезення, підведення води до будинковолодінь, надання матеріальної допомоги та покращення якості мобільного зв’язку.

В ході проведення прийому керівниками були проаналізовані питання, порушені громадянами. Жителі отримали відповіді чи шляхи можливого вирішення того чи іншого завдання, а інші проблемні питання взято на контроль та поставленні доручення для їх вирішення.