Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 16.11.2018 11:02

15 листопада 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради під головуванням міського голови В.Підлісного.

Члени виконавчого комітету Городоцької міської ради заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися  різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

На засіданні було обговорено наступне: про внесення змін до бюджету Городоцької міської ОТГ на 2018 рік, про роботу позашкільних закладів освіти Городоцької міської ради , про встановлення знаків обмеження ваги транспортних засобів, про внесення змін до складу адміністративної комісії  виконавчого комітету Городоцької міської ради, про введення до складу членів громадського формування з охорони громадського порядку на території Городоцької міської ради «Загін сприяння поліції», а також ще ряд важливих питань, пов’язаних з життєдіяльністю Городоцької громади. Всі проекти рішень, які виносилися на розгляд членів виконавчого комітету міської ради, були підтримані.