ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Дата: 21.11.2018 09:18

Працівники Городоцького міського Будинку культури, Чорниводського сільського Будинку культури та  Лісогірського сільського Будинку культури Городоцької об’єднаної територіальної громади отримали дипломи, подяки та цінні подарунки за перемоги у  регіональному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості, обласного конкурсу любительських об’єднань «Світ моїх захоплень» та обласного конкурсу на кращий веб-сайт та інтернет-сторінку (у соціальній мережі) клубного закладу.

Нагороди учасники престижних мистецьких конкурсів отримали у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва під час проведення чергової наради, за участю понад 60 представників культурного простору з різних куточків Хмельниччини, серед яких були присутні директори районних і міських Будинків культури, районних організаційно-методичних центрів і клубних закладів, керівники структурних підрозділів із питань культури та клубних закладів об’єднаних територіальних громад.  У конкурсах взяли участь десятки закладів культури клубного типу з усієї Хмельниччини. Оцінювання проводило незалежне професійне журі, утворене організатором обласних та регіональних етапів  конкурсу – Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва.

Вітаємо переможців! Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та нових перемог!

джерело:http://gorodok-rbk.km.ua