Міський голова Василь Підлісний відвідав Центр реабілітації для дітей з особливими потребами

Дата: 21.11.2018 16:50

Сьогодні з робочим візитом міський голова Василь Підлісний завітав в центр реабілітації до дітей з особливими потребами, ознайомився з роботою центру, відвідав групи дітей, які проходять реабілітацію, оглянув умови перебування та навчання.

Діяльність закладу «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» спрямований на відновлення та підтримку фізичного та психологічного стану пацієнтів, адаптацію та інтеграцію їх у суспільство. Окрім тренажерної зали та масажної кімнати, у Центрі діють різні гуртки, один з яких гончарна майстерня в котрій діти реалізовують свої ідеї. Центр надає послуги: психолого-педагогічна реабілітація, психологічна реабілітація, соціальна реабілітація, фізична реабілітація, медичне спостереження, трудова адаптація.

“Ці діти чекають нашої підтримки та уваги і вірять, що світ не без добрих людей”