На Городоччині перепоховали солдата, який загинув в роки Другої світової війни

Дата: 26.11.2018 11:29

Кажуть, війну треба не тільки пережити, але й осмислити. Війна одночасно і руйнує, і веде до згуртування народу в єдиному пориві проти спільного ворога. І доказом цього – є загиблі солдати.

У селі Варівці Городоцького району урочисто перепоховали останки нашого земляка, українського воїна Другої Світової війни Гуменного Флора Федоровича, який загинув  під містом Малин Житомирської області у липні 1941 року. Пошукову  операцію здійснювала Громадська організація «Спеціалізоване пошукове об'єднання «Вертикаль». У заході взяли участь місцеві жителі, представники громадських організацій та бюджетних установ,учнівська молодь,перший заступник голови районної державної адміністрації Зборовський Сергій Анатолійович, Городоцький міський голова Підлісний Василь Васильович, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Городоцької міської ради Бистрицька Ольга Іванівна, депутат Городоцької міської ради Федоров Олег Миколайович.

Після офіційної частини меморіального заходу, яка відбулася в с.Варівці біля Пам’ятника загиблим воїнам, протоієрей Василь Сідляр відслужив заупокійну літію у Храмі Святої пророчиці Анни і  супроводив домовину з рештками  воїна Другої Світової війни Гуменного Флора Федоровича  до місця поховання.  Присутні поклали на могилу вінки та квіти.

Можна по різному ставитися до подій Другої світової, по різному називати її, але хіба можна забути тих, хто загинув в боях, хто віддав життя заради миру інших.