Міні – екскаватор – придбаний за кошти державної субвенції.

Дата: 07.12.2018 09:27

Городоцька громада придбала ще одну одиницю техніки за кошти державної субвенції. Цього року громаді було виділено 7,8 млн. гривень, які повністю освоєні.

КП «Городоккомунсервіс» збільшив свій автопарк на три одиниці техніки.

На початку літа було придбано новий автогрейдер Shantui SG16-3, який використовується для виконання робіт з вирівнювання та переміщення ґрунту, планування і підготовки території під забудову, очищення доріг від снігу, а також на початковому етапі будівництва доріг.

Навантажувач Bobcat Т41.140SLP (Бобкет), завдяки своїй універсальності у комплекті може використовувати до восьми змінних навісних обладнань, зокрема - ківш, відвал для снігу, палетні вила, вантажопідйомний кран, бур, платформу для підйому людей тощо.

Днями прибув міні-екскаватор, який має широкі функціональні можливості, такий екскаватор може оснащуватися великою кількістю різних навісних пристроїв, використовуватись для риття котлованів, траншей і невеликих ям,  також він компактний та має високу маневреність.

Дана техніка буде працювати по всій території громади.

«Шкода, що було втрачено багато часу та можливостей перед створенням громади, але я впевнений, що ця автотехніка і ще бачато чого, є доказом того, що ми рухаємось в правильному напрямку» - зауважив міський голова Василь Підлісний.