Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів

Дата: 07.12.2018 11:59

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Це свято має відношення до багатьох людей, які активно, самовіддано  беруть участь в управлінні на місцевому рівні, які в цей нелегкий час, не дивлячись на труднощі , переймаються проблемами людей. Ви- найближчі до мешканців територіальної громади та несете велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання.

Незважаючи на труднощі, економічні, соціальні та політичні  проблеми, місцеве самоврядування має всі шанси для його розвитку, збагачення і утвердження. Наше майбутнє не можливе без мудрих, енергійних, відповідальних працівників.

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати, дякую вам за вашу щоденну працю, за високий професіоналізм та громадянську позицію.

Бажаю вам міцного здоровя, достатку і благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас  стороною, а ваша віра у наше краще майбутнє додає сил. Кожному, хто працює над розвитком Городоцької обєднаної територіальної громади  низький уклін та шана, за любов до рідного краю.

З повагою,                                                                                             В.Підлісний