Коли опускаються руки

Дата: 12.12.2018 16:44

Ще декілька років тому назад в с.Чорниводи була лише одна автобусна зупинка в центрі села. Чорниводчани  були змушені чекати автобуса під відкритим небом, під дощем чи снігом. Школярі, очікуючи шкільного автобуса, стояли на проїжджій частині дороги. Силами, ще тоді сільської ради, було придбано та капітально встановлено 3 автобусні зупинки.
Ось так сьогодні виглядає автобусна зупинка, що по вулиці Центральна в с.Чорниводи (біля вулиці Річна).

В ніч з 10 на 11 грудня цинічні особи здійснюючи автомобілем (судячи по відбитках шин та залишками битого автомобільного скла) розворот понівечили зупинку .
«Дивлячись, як люди нівечать  те, що такими важкими зусиллями вдалось добитись власною працею та працею працівників благоустрою, то руки опускаються…  Зникає бажання працювати… Ми ж стараємось на благо жителів старостинського округу, та в першу чергу для наших дітей та їхнього майбутнього» - з розпачем повідомляє в.о.старости Чорниводського старостинського округу В.Пшонко.